Finále Mistrovství ČR družstev v Českých Budějovicích

Finále Mistrovství ČR družstev v Českých Budějovicích

O víkendu 23.3. až 24.3.2024 se uskutečnilo Finále MČR družstev mužů a žen a to v krásném českobudějovickém bazénu. Z našeho klubu do finále druhé ligy postoupila děvčata a díky svým výkonům vybojovala dle umístění v disciplínách pěkné 6 místo. A to i díky tomu, že náš tým byl nejmladší ze všech družstev 1. i 2. ligy finále MČR družstev průměrem 16,6 let.

V 1. a 2.lize startovalo vždy 8 družstev, která se probojovala nejdříve z krajských kol kde plavalo 150 klubů napříč ČR do semifinále kde startovalo 16 týmů z české části republiky a 16 moravské části.

Děvčata plavala ve složení Michaela Malinová, Zuzana Svobodová, Anežka Doksanská, Tereza Vlasáková, Kateřina Tautrmanová, Kateřina Staňková, Barbora Šurková a Michaela Fröhlichová. Děvčatům gratulujeme ke skvělému týmovému výsledku, protože to nebyla snadná cesta k postupu do samotného finále.