Účast Slávie na Zimním mistrovství ČR staršího žactva 14 let (ročníky 2009)

Účast Slávie na Zimním mistrovství ČR staršího žactva 14 let (ročníky 2009)

 

V sobotu 9. prosince a v neděli 10. prosince se konalo Zimní MČR staršího žactva – 14 let v Prostějově. Na mistrovství republiky se ze Slavie nominovali tři plavci – Jakub Lehnert, Adrian Strejc a Kateřina Staňková.

Nejlépe se vedlo Kateřině Staňkové, která se celkem třikrát umístila do první desítky. Na 100 m znak dohmátla na sedmém místě, na 200 m znak na šestém místě a na 800 m kraul dohmátla na desáté pozici. Jakub Lehnert se dokázal umístit na 10. místě na 1500 m volným způsobem a v ostatních disciplínách doplaval do dvacátého místa. Překvapením byla účast Adriana Strejce, který na kraulové padesátce a stovce skončil do dvacátého pátého místa.