České plavání opustila legenda

České plavání opustila legenda

Smutná zpráva postihla české plavání 18.března 2024, kdy zemřel dlouholetý předseda Českého svazu plaveckých sportů i Českého svazu tělesné výchovy pan Vladimír Srb.

Pan Vladimír Srb toho pro české plavání udělal mnohé. Jeho práce jsme si vážili i ve Slávii Chomutov. I díky panu Srbovi jsme v Chomutově v areálu starých Městských lázní uspořádali mnohokrát skvělá Mistrovství ČR, při kterých pan Srb hrál důležitou roli jako předseda našeho sportovního svazu i vynikající rozhodčí mezinárodní úrovně. Od roku 2014 byl pan Srb čestným předsedou ČSPS.

Kamarádům a rodině pana Srba, a to i té plavecké v Bohemians, přejeme upřímnou soustrast a mnoho síly v této těžké chvíli.

Pane předsedo, odpočívejte v pokoji a děkujeme vám za vše, co jste pro české plavání udělal.

Slávie Chomutov